Categories Menu

Posted by on Sep 25, 2013 in |

Matchmaking Kickboxing event Rene Sports & Waltman Gym: Gala 2013 – Wijk bij Duurstede 2013-10-05 | Kickboxing News

Rene Sports & Waltman Gym: Gala 2013

Gala informatie
Datum: Zaterdag 5 oktober 2013
Locatie: Dojo Sportpark, Mariënhoeve, Lekdijk Oost 13a te Wijk bij Duurstede
Aanvang: 18:00 uur
Voorverkoop: Tribune € 10,00 / Zaal € 15,00
Kassa: Tribune € 15,00 / Zaal € 20,00

Kickboxing event Rene Sports & Waltman Gym: Gala 2013, Wijk bij Duurstede 10.05.2013

Matchmaking Gala 2013

01 Teuni v Nimwegen (Sportcentrum Ram’s Thai) vs Amber Waterink (Al Gio’s Gym)
02 Nina van Dalum (Rene Sports) vs Esmee waterink (Al Gio’s Gym)
03 Romano Jansen (Fightclub De Hollander) vs Nick waterink (Al Gio’s Gym)
04 Berry van Dalum (Rene Sports) vs Pascal (Broertjes)
05 Max Pijnacker (Fightclub De Hollander) vs Chamseddine Douairi (Al Gio’s Gym)
06 Steven Slomp (Al Gio’s Gym) vs Dylano Versluis (Fightclub De Hollander)
07 Tim Ravenhorst (Rene Sports) vs Stijn Hoogewoning (Kickboxing Barneveld)
08 Sony Martin (Sportcentrum Ram’s Thai) vs Peter Bos (Al Gio’s Gym) B-Class
09 Arnout Grakist (Rene Sports) vs Olof Hofman (Gym Waltman)
10 Angelissa de Vries (Al Gio’s Gym) vs Kaly Vos (Gym Waltman)
11 Gabriel Bom (Sportcentrum Ram’s Thai) vs Bossis Bakila (Fightclub De Hollander) C-Class
12 Petra vd Broek (Gym Waltman) vs Martine de vries (BouwSports)
13 Marty Vernooij (Rene Sports) vs Gerard Glavimans (Team FFA)
14 Barry Terbeek (Team FFA) vs Philip Veen (Rene Sports)
15 Allan Ligthart (Gym Waltman) vs Amir Orakzai (Team FFA)
16 Ibtissam Kalisse (Sportcentrum Ram’s Thai) vs Joelle lámi (Fightclub De Hollander)
17 Kevin van Koerten (BouwSports) vs Ramon v Duivenvoorde (Sportcentrum Ram’s Thai)
18 Soufian El Oucahchouni (Sportcentrum Ram’s Thai) vs Wayne Hoogeveen (Fightclub De Hollander)
19 Teus de Roon (Al Gio’s Gym) vs Jerry Kats (Sportcentrum Ram’s Thai)
20 Milano de Rooij (Fightclub De Hollander) vs Arie Versluis (Fightclub De Hollander) DEMO
21 Hamid Sabab (Sportcentrum Ram’s Thai) vs Nomen Nogiera (Team FFA) C-Class
22 Zakaria kalisse (Sportcentrum Ram’s Thai) vs Ricardo (Gym Waltman)
23 Nick Koelewijn (Gym Waltman) vs Benajmin (Kickboxing Barneveld) N-Class
24 Karen Samlal (Kickboxing Barneveld) vs Kelvin Porug (Gym Waltman) N-Class
25 Joey de Vries (Team FFA) vs Mathijs van Dalen (Rene Sports) N-Class
26 Jelle Heeringa (Rene Sports) vs Melvin Hafkamp (Gym Waltman) N-Class
27 Shaheen Bateni (BouwSports) vs Patrick vd Eng (Broertjes) N-Class
28 Wiliam v Vegten (Fightclub De Hollander) vs Ruben de Ruiter (Team FFA) N-Class
29 Roy Kreuger (Rene Sports) vs Fred Slingerland (Broertjes) N-Class
30 Cherille v Amersfoort (Rene Sports) vs Nicky l ami (Fightclub De Hollander)

Follow us on Twitter and Facebook

events-calendar

Share this: facebooktwittergoogle_pluspinterest
468 ad
onbeperkt
tippen
internet abbonement
assortiment